BIBLIOTEKA


 
 
 
 
 

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

 

 
 

 MUZEALNA IZBA GÓRNICTWA  KRUSZCOWEGO W MIEDZIANCE

 

Świetlice

LKS Znicz Chęciny na turnieju w ramach U14 Wrestling Tour’21

Około 350 uczestników, młodziczek i młodzików oraz dzieci m. in. z Niemiec, Ukrainy, Słowacji i Litwy stanęło w zapaśnicze szranki podczas turnieju, który odbył się w dniach 15-16 października 2021 r. w Peplinie. Nie zabrakło dziewcząt reprezentujących LKS Znicz Chęciny.

Młode zapaśniczki walcząc do ostatnich chwil pokazały z jakim celem przyjechały na turniej. Podium udało się zdobyć drużynowo i klub zajął 2-gie miejsce. Najlepiej pokazała się Anna Staniak kat 42 kg – ubiegłoroczna mistrzyni Polski Młodziczek wygrała 4 walki i wróciła ze złotym medalem. Nadia Kocia kat 50 kg wywalczyła srebrny medal, Patrycja Bukowska kat 39 kg i Julia Gibalska zdobyły brąz.
Pozostałe zawodniczki: Wiktoria Wiatr kat 46 kg, Gabriela Stokowiec kat 50 kg, Oliwia Higgins kat 66 kg, Wiktoria Szewczyk kat 66 kg plasują się na 5 lokatach, choć niewiele zabrakło im do podium.

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i trenerom.

Partnerzy :

Gmina i Miasto Chęciny

Zamek Królewski w Chęcinach

Regionalne Centrum Naukowo - Technologiczne

Muzeum Wsi Kieleckiej

Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej
w Chęcinach

Geopark Świętokrzyski

Jaskinia Raj

Portal Informacji Kulturalnej
wici.info
Świętokrzyskie wirtualnie

Kielce Raj dla dzieci

 

©ˆ 2013 Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach

 

Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach
ul. Armii Krajowej 18A, 26-060 Chęciny
tel. 41 3151097
http://www.ckis.com.pl
email: sekretariat@ckis.checiny.pl
NIP: 959-15-58-476

 

Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach realizuje projekt "Zaczytani chęcinianie” dofinansowany w ramach Programu Rządowego. Promocja czytelnictwa ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach realizuje zadanie pn.: Miejsce dla sztuki" w ramach Programu Infrastruktura domów kultury, które dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu  pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.