BIBLIOTEKA


 
 
 
 
 

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

 

 
 

 MUZEALNA IZBA GÓRNICTWA  KRUSZCOWEGO W MIEDZIANCE

 

Warsztaty z iluzjonistą w ramach projektu „Kulturalny Wehikuł Czasu – Chęcińskie Partnerstwo na rzecz Młodych”.

W ubiegły piątek w hali „Pod Basztami” odbyły się warsztaty iluzji i sztuczek dla uczestników projektu realizowanego w ramach programu Bardzo Młoda Kultura edycja 2023 – 2025.

Goszczący w Chęcinach Iluzjonista Złoty wprowadził uczestników w świat sztuczek wykonywanych przy użyciu przedmiotów znanych z życia codziennego. Podczas warsztatów uczestnicy poznali fascynujące triki, które można wykonać z pomocą rekwizytów dostępnych w każdym domu. To spotkanie dało szanse młodzieży zajrzeć w kuluary magii i dostrzec to, co na pierwszy „rzut oka” jest niedostrzegane.

 

Partnerzy :

Gmina i Miasto Chęciny

Zamek Królewski w Chęcinach

Regionalne Centrum Naukowo - Technologiczne

Muzeum Wsi Kieleckiej

Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej
w Chęcinach

Geopark Świętokrzyski

Jaskinia Raj

Portal Informacji Kulturalnej
wici.info
Świętokrzyskie wirtualnie

Kielce Raj dla dzieci

 

©ˆ 2013 Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach

 

Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach
ul. Armii Krajowej 18A, 26-060 Chęciny
tel. 41 3151097
http://www.ckis.com.pl
email: sekretariat@ckis.checiny.pl
NIP: 959-15-58-476

 

Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach realizuje projekt "Zaczytani chęcinianie” dofinansowany w ramach Programu Rządowego. Promocja czytelnictwa ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach realizuje zadanie pn.: Miejsce dla sztuki" w ramach Programu Infrastruktura domów kultury, które dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu  pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.