BIBLIOTEKA


 
 
 
 
 

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

 

 
 

 MUZEALNA IZBA GÓRNICTWA  KRUSZCOWEGO W MIEDZIANCE

 

OFEM Ogólnopolski Festiwal Edukacji Muzycznej 25 - 27 sierpnia 2023 r. w Chęcinach

W hali widowiskowo-sportowej „Pod Basztami” w Chęcinach trwają przesłuchania do konkursu wokalnego Best OfEM. Uczestnicy drugiego etapu prezentują się przed profesjonalnym jury, któremu przewodniczy polska wokalistka jazzowa i aktorka dubbingowa Anna Serafińska.

Konkurs organizowany jest w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Edukacji Muzycznej, który dziś rozpoczął się w Chęcinach. W programie Festiwalu wiele atrakcji i wydarzeń dla całych rodzin. Serdecznie zapraszamy do udziału i spędzenia ostatniego, sierpniowego weekendu z bajkową muzyką w tle.

 

Partnerzy :

Gmina i Miasto Chęciny

Zamek Królewski w Chęcinach

Regionalne Centrum Naukowo - Technologiczne

Muzeum Wsi Kieleckiej

Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej
w Chęcinach

Geopark Świętokrzyski

Jaskinia Raj

Portal Informacji Kulturalnej
wici.info
Świętokrzyskie wirtualnie

Kielce Raj dla dzieci

 

©ˆ 2013 Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach

 

Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach
ul. Armii Krajowej 18A, 26-060 Chęciny
tel. 41 3151097
http://www.ckis.com.pl
email: sekretariat@ckis.checiny.pl
NIP: 959-15-58-476

 

Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach realizuje projekt "Zaczytani chęcinianie” dofinansowany w ramach Programu Rządowego. Promocja czytelnictwa ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach realizuje zadanie pn.: Miejsce dla sztuki" w ramach Programu Infrastruktura domów kultury, które dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu  pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.