BIBLIOTEKA


 
 
 
 
 

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

 

 
 

 MUZEALNA IZBA GÓRNICTWA  KRUSZCOWEGO W MIEDZIANCE

 

Gra terenowa ˝Pamięci Bohaterom. Chęciny 2023˝

Zapraszamy serdecznie do udziału w grze terenowej dla całej rodziny! Gra będzie aktywna w dniach 19 - 20 sierpnia br. w godz. 10.30 - 17.30. Start i meta w hali widowiskowo-sportowej "Pod Basztami".

Zabierz rodziców, brata, siostrę, kolegę lub koleżankę i szukaj tajemnych skrzynek z mapą w ręku! Dla Graczy, którzy rozwiążą wszystkie zagadki przygotowano specjalne upominki.

Jest to kolejne wydarzenie, tym razem będące zakończeniem realizacji projektu pn. „Pamięci Bohaterom Chęciny 2023” dofinansowanego ze środków Biura "Niepodległa" w ramach Programu Dotacyjnego "Niepodległa". Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Świętokrzyskiego – Andrzej Bętkowski.

Regulamin

 

 

 

Partnerzy :

Gmina i Miasto Chęciny

Zamek Królewski w Chęcinach

Regionalne Centrum Naukowo - Technologiczne

Muzeum Wsi Kieleckiej

Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej
w Chęcinach

Geopark Świętokrzyski

Jaskinia Raj

Portal Informacji Kulturalnej
wici.info
Świętokrzyskie wirtualnie

Kielce Raj dla dzieci

 

©ˆ 2013 Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach

 

Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach
ul. Armii Krajowej 18A, 26-060 Chęciny
tel. 41 3151097
http://www.ckis.com.pl
email: sekretariat@ckis.checiny.pl
NIP: 959-15-58-476

 

Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach realizuje projekt "Zaczytani chęcinianie” dofinansowany w ramach Programu Rządowego. Promocja czytelnictwa ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach realizuje zadanie pn.: Miejsce dla sztuki" w ramach Programu Infrastruktura domów kultury, które dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu  pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.