BIBLIOTEKA


 
 
 
 
 

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

 

 
 

 MUZEALNA IZBA GÓRNICTWA  KRUSZCOWEGO W MIEDZIANCE

 

Dzień Kobiet w Chęcinach

Burmistrz Gminy i Miasta Chęciny, Robert Jaworski zaprasza na wydarzenie z okazji Dnia Kobiet, które odbędzie się 10 marca 2023 r. od godz. 17:00 w hali widowiskowo-sportowej „Pod Basztami”, Centrum Kultury i Sport w Chęcinach.

W programie koncert z największymi, polskimi przebojami lat 70, 80 i 90-tych. Zabrzmią największe hity polskiej muzyki w kobiecym wykonaniu. Wystąpią również młodzi wokaliści ze Studia Piosenki działającego przy CKiS w Chęcinach. Muzyczno-taneczny performance pn. „Taniec Eleny” zaprezentuje Chęciński Uniwersytet Trzeciego Wieku w Chęcinach. Na scenie zaprezentują się także w rozmowie lirycznej aktorzy Teatru Grodzkiego Pod Basztami działającego przy CKiS w Chęcinach.
Wydarzenie uświetni wystawa prac malarskich autorstwa Anety Walkowicz.

Wstęp jest wolny. Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

Partnerzy :

Gmina i Miasto Chęciny

Zamek Królewski w Chęcinach

Regionalne Centrum Naukowo - Technologiczne

Muzeum Wsi Kieleckiej

Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej
w Chęcinach

Geopark Świętokrzyski

Jaskinia Raj

Portal Informacji Kulturalnej
wici.info
Świętokrzyskie wirtualnie

Kielce Raj dla dzieci

 

©ˆ 2013 Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach

 

Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach
ul. Armii Krajowej 18A, 26-060 Chęciny
tel. 41 3151097
http://www.ckis.com.pl
email: sekretariat@ckis.checiny.pl
NIP: 959-15-58-476

 

Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach realizuje projekt "Zaczytani chęcinianie” dofinansowany w ramach Programu Rządowego. Promocja czytelnictwa ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach realizuje zadanie pn.: Miejsce dla sztuki" w ramach Programu Infrastruktura domów kultury, które dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu  pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.