BIBLIOTEKA


 
 
 
 
 

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

 

 
 

 MUZEALNA IZBA GÓRNICTWA  KRUSZCOWEGO W MIEDZIANCE

 

„Powiat kielecki na każdą porę roku. Etap wiosna”. Konkurs fotograficzny

„Powiat Kielecki na każdą porę roku” to tytuł najnowszego konkursu fotograficznego, organizowanego przez Starostwo Powiatowe pod patronatem starosty kieleckiego Mirosława Gębskiego. Kolejny etap WIOSNA!

Góry świętokrzyskie są bardzo zróżnicowanym i bogatym krajobrazem. Każda pora roku niesie ze sobą niesamowite widoki, nie bez powodu mówi się, że mieszkamy w miejscu, które jest prawdziwym rajem dla fotografów!
Starostwo Powiatowe w Kielcach organizuje kolejny etap konkursu, który polega na uchwyceniu w fotografii piękna naszego Powiatu Kieleckiego, który jest bogaty w atrakcje turystyczne, a położenie w samym sercu Gór Świętokrzyskich czyni go wyjątkowym w skali kraju.

Zachęcamy Państwa, mieszkańców Gminy i Miasta Chęciny, do udziału w konkursie i pokazania piękna otaczających nas krajobrazów, które są wyjątkowe i niepowtarzalne. Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców powiatu kieleckiego.   

Zgłoszenia do wiosennego etapu konkursu można przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Karta zgłoszeniowa oraz regulamin dostępne do porania poniżej.

Regulamin (kliknij i pobierz)
Zgłoszenie (kliknij i pobierz)

Zgoda rodzica/opiekuna (kliknij i pobierz)