BIBLIOTEKA


 
 
 
 
 

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

 

 
 

 MUZEALNA IZBA GÓRNICTWA  KRUSZCOWEGO W MIEDZIANCE

 

Certyfikat dla Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Chęcinach.

Miło nam poinformować, że za udział w projekcie: „Mała książka – wielki człowiek” zostaliśmy uhonorowani specjalnym certyfikatem Instytutu Książki.

W roku 2018 Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Chęcinach brała udział w pilotażowym projekcie: „Mała książka – wielki człowiek”, w ramach, którego Wyprawki Czytelnicze trafiały do najmłodszych czytelników naszej Biblioteki. Dzieci, które wraz z rodzicami odwiedziły naszą placówkę otrzymały w prezencie książeczkę oraz Kartę Małego Czytelnika. Po dziesięciu wizytach zakończonych wypożyczeniem co najmniej jednej książki maluchy otrzymały imienne dyplomy potwierdzające ich czytelnicze zainteresowania. Biblioteka posiada jeszcze Wyprawki Czytelnicze, zapraszamy więc rodziców z dziećmi z rocznika 2016 do zapisywania pociech do biblioteki i odbierania książeczek.

Z radością informujemy również, że nasza Biblioteka zakwalifikowała się do kolejnej edycji kampanii społecznej „Mała książka – wielki człowiek”, której organizatorem jest Instytut Książki.

Tegoroczna edycja projektu skierowana będzie do dzieci w wieku 3 - 6 lat i rozpocznie się we wrześniu. Serdecznie zapraszamy do Biblioteki wszystkich małych czytelników i ich rodziców. O terminie rozpoczęcia projektu będziemy informować na bieżąco.

Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

                                                                                                             M-GBP Chęciny