BIBLIOTEKA


 
 
 
 
 

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

 

 
 

 MUZEALNA IZBA GÓRNICTWA  KRUSZCOWEGO W MIEDZIANCE

 

Wypożyczalnia rowerów "Pod Basztami" otwarta - zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do korzystania z wypożyczalni rowerów znajdującej się w hali widowiskowo-sportowej "Pod Basztami" w Chęcinach. Od 1 kwietnia rozpoczęliśmy nowy sezon rowerowy. Gmina i miasto Chęciny kryje w sobie wiele atrakcji i miejsc wartych zobaczenia z rowerowego siodełka. Gwarantujemy - naprawdę warto!

Gmina Chęciny to niezwykle urokliwy rejon Województwa Świętokrzyskiego, wyróżniający się wyjątkowo czystym środowiskiem naturalnymi, pięknymi krajobrazami i licznymi obiektami dziedzictwa kulturowego.

Jest to również doskonały teren do wycieczek rowerowych, dlatego też chcąc zachęcić Państwa do poznawania zielonych terenów naszej gminy, utworzyliśmy wypożyczalnię rowerów „Pod Basztami”.

Dzięki przemierzaniu Ziemi Chęcińskiej rowerem macie Państwo możliwość  odwiedzenia wielu ciekawych miejsc czując pęd świeżego powietrza. Wycieczkę rowerową można zacząć od zwiedzania obiektów zabytkowych skupionych głównie w Centrum Chęcin, a następnie udać się w okolice Rezerwatu Zelejowa, Milechowy czy też pozwiedzać tereny Czarnej Nidy.

Jeśli macie Państwo ochotę na wycieczkę rowerową pięknymi, chęcińskimi krajobrazami, to zapraszamy do wypożyczalni „Pod Basztami” przy Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach.

 

Oferujemy 20 rowerów firmy GIANT różnych rozmiarów (męskie, damskie, młodzieżowe), a także kaski i foteliki dziecięce.

Szczegółowe informacje na stronie wypożyczalni STRONA WYPOŻYCZALNI ROWERÓW "POD BASZTAMI", rezerwacje pod nr telefonu 41 315 10 97 oraz w biurze hali "Pod Basztami".