BIBLIOTEKA


 
 
 
 
 

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

 

 
 

 MUZEALNA IZBA GÓRNICTWA  KRUSZCOWEGO W MIEDZIANCE

 

VIII Turniej Tenisa Stołowego Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Chęciny

Blisko 40 zawodników wzięło udział w VIII Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Chęciny "Profilaktyka na sportowo w ferie zimowe".

To już jest tradycją, iż w ferie tenisiści z naszej gminy spotykają się w Hali "Pod Basztami", aby rywalizować o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Chęciny Roberta Jaworskiego. Uroczystego otwarcia wydarzenia dokonał Paweł Brola, sekretarz gminy, życząc przede wszystkim udanej zabawy oraz gry zgodnie z zasadami fair play.

Rywalizację poprzedziła odprawa techniczna oraz losowanie. Turniej przeprowadzono w trzech kategoriach wiekowych: żaków – rocznik 2008 i młodsi, młodzików – rocznik 2006 -2007, katedów – rocznik 2003-2005.
Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał sędzia główny, Andrzej Biernat.
Mecze rozgrywano jednocześnie na sześciu stołach do dwóch wygranych setów. Poziom zawodów był zróżnicowany, a o zwycięstwie niejednokrotnie rozstrzygały decydujące akcje.

Łącznie po rozegraniu 78 spotkań wyłoniono zwycięzców tegorocznego turnieju.

Wyniki VIII Turnieju Tenisa Stołowego:

 Kategoria wiekowa- „żaczki”:

 1. Glita Oliwia - SP Bolmin

2. Ból Zuzanna - SP Bolmin

3. Wieloch Oliwia - świetlica Miedzianka

4. Szczubełek Roksana - świetlica Miedzianka

5. Sidło Julia- świetlica Miedzianka

 Kategoria wiekowa – „żaki”:

 1. Ciesielski Maciej - SP Bolmin

2. Wójtowicz Igor - SP Bolmin

3. Szymonek Bartosz - SP Bolmin

4. Łebek Patryk - SP Bolmin

5. Bąk Jakub - świetlica Miedzianka

Kategoria wiekowa – „młodziczki”:

 1. Stelmaszczyk Julia - SP Bolmin

2. Sandecka Zuzanna - SP Bolmin

3. Ginter Magdalena - świetlica Miedzianka

4. Nartowska Natalia - świetlica Miedzianka

Kategoria wiekowa – „młodzicy:

 1. Porzuczek Adrian - SP Bolmin

2. Wcisło Karol - SP Tokarnia

3. Grajek Aleksander - SP Tokarnia

4. Czwartos Oskar - SP Tokarnia

5. Wcisło Jakub - SP Tokarnia

6. Wardzyński Kacper - SP Bolmin

7. Polit Dominik - świetlica Miedzianka

8. Szczubełek Kacper - świetlica Miedzianka

9. Strychalski Dawid - świetlica Miedzianka

Kategoria wiekowa – „kadetki” :

 1. Ściubis Klaudia - SP Tokarnia

2. Dudek Aleksandra - SP Tokarnia

3. Zimoch Agata - SP Mierzwin

4. Nartowska Magdalena - SP Bolmin

Kategoria wiekowa – „kadeci”:

 1. Jędrzejczyk Łukasz - SP Chęciny

2. Zimoch Jakub - SP Mierzwin

3. Wojciechowski Maciej - SP Polichno

4. Jakubczyk Michał - SP Polichno

5. Nowak Daniel - SP Polichno

6. Zimoch Mateusz - SP Mierzwin

7. Krzeszowski Damian - SP Bolmin

8. Wcisło Wojciech - SP Tokarnia

9-12. Sidło Jakub - świetlica Miedzianka

Ziętal Wojciech - SP Chęciny

Wcisło Adam - SP Tokarnia

Polit Kacper - SP Chęciny

Sędziowie: Andrzej Biernat, Dariusz Gorzelak.

 Na zakończenie turnieju trzech najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymało ufundowane przez Urząd Gminy i Miasta Chęciny pamiątkowe puchary, medale i dyplomy, pozostali uczestnicy turnieju otrzymali również medale.

 Koordynator Sportu w Gminie Chęciny

Dariusz Gorzelak